Acoustica Premium Edition Full İndir


En Üst Ses Kalitesi
Acoustica Premium Edition Full , 32 bit'e kadar olan son teknoloji ses özünürlükleri ve 384 kHz'e kadar örnekleme hızları için destek sunar; böylece tüm çalışmalarınızın en yüksek kalitede gerçekleşmesini sağlar. Acoustica Premium Edition, 5.1 ve 7.1 surround ses gibi çok kanallı ses kayıt ve düzenleme işlemlerini bile destekliyor.

Ses Restorasyonu
Entegre ses geri yükleme araçları, arka plan gürültüsü, tıklama, çatırdayma, kırpma veya yüksek frekans içeriği eksikliği nedeniyle bozulmuş kayıtlardan en iyi sonucu almanıza yardımcı olur. Premium Edition, Restorasyon Paketi ile aynı profesyonel araç setini içerir .

Spektral Düzenleme (Sadece Premium Edition)
Acoustica Premium Edition 7'deki yeni spektral düzenleme modu, işleme zaman ve frekanstaki izole bölgelerle sınırlandırılabileceğinden hassas restorasyon çalışmalarına olanak tanır. Fırça, serbest el veya sihirli değnek gibi seçim araçları mevcuttur. Rötuş aracı, çevreleyen sesten serbestçe seçilebilen bir referansa dayalı olarak gürültüyü ortadan kaldırır.

Multitrack Düzenleme
Farklı parçalardan gelen sesleri gerçek zamanlı olarak karıştırın, ses efektleri ekleyin veya çoklu çekmeli oturumlarda kolayca çapraz geçişler yapın. Klipleri doğrudan çok parçalı zaman çizelgesinden döngü veya zaman uzatabilir ve ses düzeyi, kaydırma ve gönderme düzeylerini otomatikleştirebilirsiniz.

İşleme Araçları, Zincirler ve Eklentiler
Dinamik işleme araçlarının yeni bir setinden EQ'ya kadar olan yüksek kaliteli işleme araçları ve reverb ve koro gibi efektler, örnek hızı dönüştürme, zaman uzatma ve adım kaydırma ile birlikte entegre edilmiştir. Ses işlemcileri zincirleri oluşturabilir ve daha sonra kullanmak üzere bunları uygulayabilir veya saklar. Güçlü bir toplu işlemci bulunur ve VST, VST3 ve AU (Mac yalnızca) eklentileri desteklenir.

Analiz Araçları
Spektrum, spektrogram ve dalgacık analizi gibi analiz araçları mevcuttur. Gerçek zamanlı analizciler, ses çıktısını (EBU R-128 ses yüksekliği, seviye, spektral ve faz korelasyonu) görselleştirir.

[ Sevgili Ziyaretci Linkleri Görebilmek İcin Buraya Tıklayarak Uye Olunuz ]