Rumpus PRO 8.1.9.1 Full İndir
Rumpus kendi FTP ve Web dosya transferi sunucusu çalıştırmak için kolay bir yoldur. Müşterilerinize FTP istemcilerini veya herhangi bir standart web tarayıcısını kullanarak dosyaları kolayca ağınıza yüklemelerine ve indirmelerine izin verin. Hem Mac'ler hem de PC'lerdeki tüm önemli Web tarayıcılarını destekleyen Web arabirimi, mevcut Web sitenize uyacak ve işinizi markalamak için tamamen özelleştirilebilir. Şifreli aktarımlar ve tam kullanıcı erişim denetimleri içeren Rumpus da güvenlidir.Performans
Rumpus sadece hızlı yıldırım değil, aynı zamanda verimli. Bu, FTP ve Web kullanıcılarının sunucularınızda veya masaüstü Mac'inizde çalışan diğer uygulamalar için bol CPU süresi bırakırken, dosyaları ağın izin verdiği kadar hızlı şekilde aktarabilecekleri ve yönetebilecekleri anlamına gelir.
Kullanım Kolaylığı ve Bakım
Rumpus, basitçe, kurmak ve yönetmek için gezegende en kolay FTP sunucusudur. Sunucuyu, kullanıcıları mantıksal olarak tasarlanmış sunucu yönetimi pencerelerine kabul etmeye hazırlayan kurulum asistanından Rumpus, bir FTP sunucusu çalıştırmayı kolaylaştırır.
Web Dosya Yöneticisi
Rpmus, eşsiz kolay kullanım özellikleri ile inanılmaz yüksek performanslı bir FTP sunucusuna ek olarak, Web Dosya Yöneticisi de ekliyor. Web Dosya Yöneticisi, bir Web tarayıcısına sahip olan herkese FTP benzeri özellikler sunmayı kolaylaştırır.
Basit Kullanıcı Yönetimi
FTP kullanıcıları FTP kullanıcılarını diğer sunucu kaynaklarından farklı tutarak doğrudan sistemde değil Rumpus'ta yönetilir. Rumpus yalnızca kullanıcıları kolay yönetmekle kalmaz aynı zamanda tek tek açılır klasörler, erişim kısıtlamaları, kullanım limitleri, hesap geçmişi ve benzeri gelişmiş kontroller de sağlar. Rumpus'daki tek pencere kullanıcı yönetimi arayüzü ayrıca Web tabanlı yönetimlerle desteklenmekte ve kullanıcı hesaplarını Internet'
[ Sevgili Ziyaretci Linkleri Görebilmek İcin Buraya Tıklayarak Uye Olunuz ]