Mgosoft XPS To Image Converter Full İndir

Mgosoft XPS Converter, toplu XPS formatlarını dönüştürmek için hızlı ve uygun maliyetli bir yoldur. Doğrudan XPS dosyalarını TIFF, JPEG, PNG, BMP, PCX, GIF, WMF, EMF, TGA ve benzeri gibi onlarca resim biçimi ve Taşınabilir Belge Formatı (PDF) formatına dönüştürür; bu, düzen, görüntüler, metinleri korur , Çizgi, elips, renk ve orijinal XPS dosyasının biçimlendirilmesi.
Mgosoft XPS Converter, üçüncü bölüm ürünlerini ve orijinal XPS formatlamasını ve her sayfadaki metin ve grafik öğelerinin birbiriyle ilişkisini gerektirmez. Herhangi bir bilgisayarda bir Resim görüntüleyici ile görüntülenebilen belgeler oluşturma. Ve görüntü kalitesini, görüntü rengini, görüntü çözünürlüğünü vb. Ayarlayabilirsiniz.

Mgosoft XPS Converter, kaliteli çıktılar verirken içerikten ödün vermeden XPS belgelerinin tanınmış PDF formatındaki dosyalara dönüştürülmesini kolaylaştırır. GDI'ya geçmeden veya PDF yazıcı sürücüsünden geçmeden çıktı olarak optimize edilmiş, yüksek kaliteli ve vektör tabanlı PDF formatlı dosyalar üretebilir.
[ Sevgili Ziyaretci Linkleri Görebilmek İcin Buraya Tıklayarak Uye Olunuz ]