ÖNEMLİYERLİ DİZİLER TV YAYININDAN 1-2 SAAT SONRA SİTEMİZDE PAYLAŞILMAKTADIR. TELİF HAKLARINDAN DOLAYI SİLİNMEDEN ÖNCE İNDİREBİLMEK İÇİN TAKİPTE KALIN!ÖNEMLİ
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Status
    A.h.m.e.t © - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye No
    1
    Nereden
    SysTem32
    Konular
    244
    Ettiği Teşekkür
    348
    215 mesaja 363 teşekkür aldı

Topstat Windows 7 USB/DVD Download Tool Full İndir

Windows 7 USB/DVD Download Tool elinizde bulunan Windows 7 (tüm sürümler), Windows 8 (tüm sürümler), Windows 8.1 (tüm sürümler) ve Windows 10 işletim sistemlerini Usb Flash Disc'e yada Dvd'ye yazdırmanızı ve bu sayede boot edilebilir yani bilgisayarınıza format atabileceğiniz bir disk oluşturmanızı sağlayan bir programdır.

Program ücretsizdir.

Kullanımı oldukça basittir.

Sizlere önce programı kurmayı ve elinizde bulunan bir windows sürümünü bu program sayesinde Usb Flash Disc'e yazdırmanızı anlatacağım.

Öncelikle programı normal bir şekilde "next - next" tıklayarak kuruyoruz:

Programı kurduktan sonra masaüstündeki simgesinden çalıştırın:

Browse tıklayarak usb'ye yazdırmak istediğiniz Windows sürümünü bulun.

Browse ile Iso dosyanızı seçtikten sonra sağ alttan Next tıklayın.

Üstteki resime geldiğinizde program sizden Iso dosyanızı nereye yani Usb'ye mi yoksa Dvd'ye mi yazdırmak istediğinizi soracak. Ben hem daha kolay olduğu için hem de bu yazıda sizlere Usb ile formatın nasıl atıldığını anlatabilmek için USB device seçeneğini seçiyorum.

Üst resimde gördüğünüz gibi bilgisayara takılı olan Usb Flash Disc'i seçtim. Şimdi Begin copying tıklıyoruz ve Flash Disc'imize program vasıtası ile önce format atıp içini temizliyoruz:

Üst resimdeki gibi Erase USB Device seçin.

Üst resimdeki gibi Evet tıklayın.

Üst resimde görebileceğiniz gibi Windows Iso dosyamız Usb Flash Disc'e yazılıyor. Bu işlem 3-4 dakika sürecek ve işlem tamamlandığında alttaki resimdeki gibi bir görüntü olacak:

İşlem tamamdır! Bir de Usb Flash Disc'inizin Bilgisayarım bölümünde nasıl görünmesi gerektiğine bakalım:

Artık elinizde format atmanız için gerekli olan Boot edilmiş yani Windows sürümünüzün Usb'ye yazdırılmış hali bulunan bir flash disc'iniz var. Bununla nasıl format atacağınızı da Full İşletim Sistemleri bölümünde Windows 7 Ultimate paylaşımında yine resimli olarak anlatacağım. Konu açıldığında buradan da o konuya yine o konudan bu konuya yönlendirmeler olacak.
    GÜLE GÜLE KULLANIN.
    VİDEOSU:

[ Sevgili Ziyaretci Linkleri Görebilmek İcin Buraya Tıklayarak Uye Olunuz ]

Konu A.h.m.e.t © tarafından (11.Ağustos.2017 Saat 03:30 ) değiştirilmiştir.

2. 2 kişi A.h.m.e.t © üyemize teşekkür etti:
    contt1 (19.Ağustos.2017),LastKing (05.Eylül.2017)

Status
    emrullah2361 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yüzbaşı
    Üye No
    64
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    12
    63 mesaja 68 teşekkür aldı
    Sağol paylaşım ve anlatım harika

4. 2 kişi emrullah2361 üyemize teşekkür etti:
    A.h.m.e.t © (03.Mayıs.2017),contt1 (19.Ağustos.2017)

Status
    A.h.m.e.t © - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye No
    1
    Nereden
    SysTem32
    Konular
    244
    Ettiği Teşekkür
    348
    215 mesaja 363 teşekkür aldı
    Link yenilendi.

6. A.h.m.e.t © üyemize teşekkür edenler:
    LastKing (05.Eylül.2017)