ÖNEMLİYERLİ DİZİLER TV YAYININDAN 1-2 SAAT SONRA SİTEMİZDE PAYLAŞILMAKTADIR. TELİF HAKLARINDAN DOLAYI SİLİNMEDEN ÖNCE İNDİREBİLMEK İÇİN TAKİPTE KALIN!ÖNEMLİ
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Status
    Ümit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye No
    3
    Konular
    4
    Ettiği Teşekkür
    45
    11 mesaja 14 teşekkür aldı

ALPEMİX Remote Desktop ve Uzaktan yardım için ücretsiz yazılım.

ALPEMİX

-Uzaktan yardım ve sunum için en hızlı ve kolay yol
    -Farklı yerlerdeki tanıdıklarınızla, aynı bilgisayarın başında yan yana oturuyor gibi çalışabilirsiniz. Üstelik ücretsiz, üyelik gerektirmiyor, kurulum gerektirmiyor.
    -Kullanımı Kolay Arayüz
    -Hepsi Bir Arada Çözüm
    -Üst Düzey Güvenlik Standardı
    -Kişi Listesi Oluşturma
    -Dosya Transferi
    -Anlık Mesajlaşma
    -Sesli görüşme özelliği
    -Güvenlik Duvarları Arkasından Çalışma

-Bilgisayarında sorun yaşayan müşterinizin, aile yakınlarınızın, arkadaşlarınızın bilgisayarına uzaktan bağlantı kurarak onlara yardım edebilirsiniz. Karşınızdaki kişinin herhangi bir ayar yapmasına veya teknik bilgisinin olmasına gerek yok.Uzaktan yardım, remote control için en ideal çözümdür.

-Farklı yerlerdeki birden fazla ekip arkadaşınızla, aynı anda bir bilgisayar üzerinde uzaktan tartışabilir, uzaktan sunum yapabilirsiniz. Müşterilerinize bir ürününüzün demosunu yanına gitmeden bilgisayarınızdan yapabilirsiniz. Uzman olduğunuz konuda birden fazla kişiye aynı anda uzaktan eğitim verebilirsiniz.

-Firmanızın tüm çalışanlarının kendi arasında yazılı mesajlaşma, sesli iletişim, dosya transferi yapabilmesine olanak tanır. Farklı yerlerdeki çalışanlarınızın projeler üzerinde uzaktan ortak çalışmalarına olanak tanır. Çalışanlarınız farklı konumlarda olsa dahi bilgi işlem çalışanlarınızdan kolayca uzaktan destek alabilir.

[ Sevgili Ziyaretci Linkleri Görebilmek İcin Buraya Tıklayarak Uye Olunuz ]

Status
    emrullah2361 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yüzbaşı
    Üye No
    64
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    12
    63 mesaja 68 teşekkür aldı
    Sağol usta

3. emrullah2361 üyemize teşekkür edenler:
    Ümit (07.Mayıs.2017)

Status
    Ümit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üye No
    3
    Konular
    4
    Ettiği Teşekkür
    45
    11 mesaja 14 teşekkür aldı
    Alıntı emrullah2361 Nickli Üyeden Alıntı [ Sevgili Ziyaretci Linkleri Görebilmek İcin Buraya Tıklayarak Uye Olunuz ]
    Sağol usta
    Sende sağ ol emrullahcığım

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 5

Bu Konu için Etiketler