TweakBit FixMyPC Full İndir
Windows için basit düzeyde sistem bakım aracıdır. Bilgisayarınızı tarayarak gereksiz/kullanılmayan kayıt girdilerini ve uygulama kısayollarını tespit ederek bunları düzeltir. Bilgisayarın daha kararlı çalışmasını ve daha hızlı tepki vermesini sağlar. Ayrıca dahili kayıt girdisi birleştirme aracı bulunmaktadır.
Gereksiz ve hatalı girdilerle kayıt defterimizin şişmesi aslında bilgisayar kullanımının doğal bir sonucu. Çünkü aynı anda çok işlem gerçekleştiren bilgisayarlar çok sayıda kayıt defteri girdisi oluşturuyor. Bu girdilerin hatalı ve gereksiz olanları ise sisteminizin işleyişini aksatabiliyor. İşte TweakBit FixMyPC bu tür problemleri saniyeler içinde tespit edebiliyor ve düzeltebiliyorsunuz.

TweakBit FixMyPC kısa bir tarama sürecinden sonra kayıt defteri hatalarınızı ve gereksiz kayıt defteri girdilerini size listeliyor. Tarama işlemi sonrasında ise bu problemlerden toplu olarak kurtulabiliyorsunuz ve bilgisayarınızı işletim sisteminizi ilk yüklediğinizdeki haline geri döndürebiliyorsunuz.


[ Sevgili Ziyaretci Linkleri Görebilmek İcin Buraya Tıklayarak Uye Olunuz ]