ReviverSoft Driver Reviver Türkçe Full İndir
Driver yükleme programıdır. Driver Reviver, donanımlarınız için tek tıklama ile sürücüleri güncellemenizi sağlayan Türkçe desteği olan driver güncelleme ve yedekleme yazılımıdır. Program veritabanında 56.000 üstünde donanım, 10.000.000 üstünde driver ve uygulama mevcuttur.

Driver Reviver, donanımlarınız için tek tıklama ile sürücüleri güncellemenizi sağlayan Türkçe desteği olan driver güncelleme ve yedekleme yazılımıdır. Program veritabanında 56.000 üstünde donanım, 10.000.000 üstünde driver ve uygulama mevcuttur.

Öncelik olarak bilgisayarınızda kısa bir tarama yapılır akabinde size rapor sunulur. Driverların güncel sürümleri varsa kolaylıkla indirebilirsiniz. Driverlerı güncellemenin yanı sıra mevcut driverlarınızı yedeklemenizde mümkün. Program internet bağlantısına gerek duymaktadır. Programı Türkçe olmak üzere birçok dilde kullanabilirsiniz.

Driverlerı güncel tutmanız bilgisayarınızdan daha iyi performans almanızı sağlar bunun yanında oyunlarda, programlarda hata yada hatalar almazsınız. O nedenle driver/yazılımın güncel olması her daim yararınıza olacaktır.

Temel Özellikler
- Kısa bir tarama ile donanımları tespit eder
- Donanımlar ile uyumlu en güncel sürücüleri indirir
- Bilgisayarın stabil çalışmasına yardımcı olur
- Zaman kazandırır
- Sürücüleri yedekleyebilir ve geri yükleyebilir
- Çoklu dil desteği Türkçe dahil
- 32 ve 64 bit sistemler ile uyumlu
- Sade, kullanımı kolay arayüz

Uyumlu Sistemler
Windows 10
Windows 8 ve 8.1
Windows 7
Windows Vista
Windows Xp[ Sevgili Ziyaretci Linkleri Görebilmek İcin Buraya Tıklayarak Uye Olunuz ]