Windows Repair Toolbox 2.0.0.5 Full İndir

Bilgisayarınızdaki uygulamaları sadece bir avuç çalışma olsa bile, performansı sürekli olarak normal sistem kullanım nedeniyle zamanla nasıl azaldığını fark edebilirsiniz. Daha sonra, yeni bir gibi tekrar çalıştırmak için bilgisayarınıza almak zor değil gibi üzülmek, özellikle doğru programı size yardım etmek için vardır.

Windows Araç indirmek ve işletim sisteminizi onarmaya ve dolayısıyla, daha hızlı ve düzgün çalışmasını sağlamak bilinen üçüncü taraf uygulamaları kullanmak sağlayan yazılım hafif bir parçasıdır Onarım.
Program, temiz, test, onarım ve işletim sisteminizin performansını artıracak farklı işlevlere sahip birden çok sekme oluşan temiz ve iyi yapılandırılmış bir arayüzü ile geliyor. Ana pencere veya doğru süreçleri teşhis edebilen aracını kullanarak seçin, verileri yedekleme veya güvenli kaldırma programları kayıp kolaylık sağlıyor.

Düzgünce kategoriler halinde organize edilmiş olmasına rağmen, app indirmek ve yüklemek üzere olduğunuz yazılım çözümleri hakkında daha fazla bilgi sağlamak için daha iyi bir fonksiyon kullanmış olabilir. Bu araç sayesinde kullandığınız uygulamalar hala kendi lisansları bağlı olduğunu not etmek önemlidir.

Kötü amaçlı yazılım kaldırmak ve dosyaların bütünlüğünü test etmenizi sağlar

Uygulama ayrıca, çeşitli kötü amaçlı yazılım temizleme ile yavaş yanıt bir virüs enfeksiyonu nedeniyle şüpheleniyorsanız olasılığa çalıştırmak eşyaları geliyor. Kötü amaçlı yazılım tespit etmek ve kaldırmak için güvenilir adları, Hitman Pro, Dr web, Kaspersky veya Microsoft Güvenlik Tarayıcısı olarak dahil kullanabileceğiniz bazı araçlar.

Temizlik ve onarımından sonra bileşenleri ve uygulamaları dosya bütünlüğünü ve genel işlevini doğrulamanıza olanak Son Testler daha dikkat çekici bir sekme var. Dahası, Uygulama Notları sekmesinden Pencere yanı sıra e-posta hesapları için ürün anahtarı almak için izin verir. Ne yazık ki, fonksiyonları sabit bazı kullanıcılar orada bile fark olan çok küçük simgeler olarak görüntülenir.

[ Sevgili Ziyaretci Linkleri Görebilmek İcin Buraya Tıklayarak Uye Olunuz ]