SmithMicro Clip Studio Paint EX 1 Full İndir


Smith Micro Clip Studio Paint EX özellikleri
Clip Studio Paint ESKİ Clip Studio Paint Pro gibi diğer çok yönlü içerik oluşturma özellikleri vardır. En iyi çizgi roman, manga ve grafik sanatçıları için mükemmel illüstrasyon yazılımı ile profesyonel hikaye oluşturma araçları. Geliştirmek ve mükemmel bir kalem ve kağıt çizimleri ve dijital olarak tüm gösterim işlemi tamamlamak - seçim Clip Studio Paint EX ile sizindir.

Özel Clip Studio Paint EX Özellikleri
3D Seçenekleri
Dönüştürmek 3D nesneler içine 2D LT (hat ve sesleri). Referans ve arka plan malzeme için 3D nesneler ve şekiller için destek alın. Doğrudan ekran üzerinde 3 boyutlu nesneleri işlemek ya da önceden ayarlanmış pozlar kullanın. Sürükle ve tuval üzerine diğer 3 boyutlu nesneleri bırakın.

Çok sayfalı Hikaye Düzeni
Oluşturmak tüm hikaye ile Çok sayfalı Hikaye Düzeni. Kolayca hikayeni uygun bir alanda dosyalara erişmek yaratıcı sürecini hızlandıracak.


Cel animasyon desteği (Kare Kare animasyon) - Sınırsız sayıda Kare
Bu tekniği yapan bir nesne ya da karakterin görünmesini hareket kendi genellikle olarak anılacaktır geleneksel animasyon. Sanatçı cels serisi sürekli bir dizi olarak çalındığında katmanlı olabilir saydam bir yaprak gibi hareket eden (Kare), tek tek cels, çizmek ve hareket yanılsaması oluşturabilirsiniz.

Belge Özellikleri

Hikaye Yaratıcısı
Sayfa Numaralandırma
Bakan kitap-stil Sayfaları
Soldan Hikayenin Başlangıç Sayfası
Sağdan Hikayenin Başlangıç Sayfası
2 Sayfaya Yayılan Oluşturun
100'den Fazla Sayfa İle Hikaye Oluştur
Değiştir Tek Tek Sayfa Hikaye İçinde Boyutları
Hikayeye Sayfa Almak
Yinelenen Hikaye Sayfa
Ayarlamak Hikaye Özellikleri
Sayfa Yöneticisi
Toplu İşlem
Toplu İhracat


[ Sevgili Ziyaretci Linkleri Görebilmek İcin Buraya Tıklayarak Uye Olunuz ]