Comfy File Recovery 4.0 Türkçe Home Office Commercial Full İndir

Rahat Dosya Kurtarma

Comfy File Recovery, yanlışlıkla silinen dosyaları kurtarır: belgeler, dijital görüntüler, sıkıştırılmış arşivler, müzik ve video. Comfy File Recovery , NTFS veya FAT dosya sistemleri tarafından kontrol edilen sabit sürücüler, çıkarılabilir sürücüler, USB flash sürücüler ve bellek kartları üzerindeki mantıksal ciltleri biçimlendirdikten sonra kaybolan bilgileri kurtarmanıza olanak tanır. Kullanıcı dostu bir arayüz, silinen dosyaları birkaç dakika içinde bulmanızı ve onarmanızı sağlar.

Özellikler
Yanlışlıkla silinen dosyaları ne olursa olsun, belgeler, dijital görüntüler, sıkıştırılmış arşivler, müzik ve videolar kurtarır.
Geri Dönüşüm Kutusu'nu boşalttıktan sonra kaybolan bilgileri ve "Silinme" + "Sil" tuşlarını (Geri Dönüşüm Kutusu'nu kullanmadan) kullanarak silinen dosyaları kurtarır.
Hızlı ve toplam biçimlendirme veya mantıksal sürücünün toplam silinmesinden sonra kaybolan verileri kurtarır.
Aşağıdaki dosya sistemlerini destekler: VFAT, FAT16, FAT32 ve NTFS3, NTFS4, NTFS5, NTFS6 (ADS kurtarma dahil - alternatif veri akışları ve sıkıştırılmış ve şifreli bölümlerdeki dosyaların kurtarılması).
Çalışırken, program taşıyıcıyı sadece bir şey kaydetmeden okur. Program, bir bölümün veya tüm taşıyıcının bir kopyasını oluşturmanıza ve kopyadan veri kurtarmaya devam etmenize izin verir. Bu, geri kazanılan bilginin geri döndürülemez şekilde bozulma olasılığını tamamen ortadan kaldırır.
Program, kurtarılan dosyaları sisteminize bağlı herhangi bir mantıksal bölüme kaydetmenizi, bunları CD veya DVD'ye kaydetmenizi, kurtarılan verilerle birlikte bir ISO kopyası oluşturmanızı ve bir FTP protokolünü kullanarak dosyaları uzaktaki bir sunucuya kaydetmenizi sağlar.
Program, kurtarılan dosyaların içeriğini görüntülemenize ve kurtarma için bulunan dosyaları aramak, filtrelemek ve sıralamanıza olanak tanır.


[ Sevgili Ziyaretci Linkleri Görebilmek İcin Buraya Tıklayarak Uye Olunuz ]