Magic Partition Recovery Full 2.7 İndir

Silinmiş dosyalar ve bozuk, biçimlendirilmiş, erişilemeyen diskler ve FAT veya NTFS herhangi bir sürümü ile biçimlendirilmiş katı hal depolama ortamından bilgi kurtarın. Silinen bölümleri veya bozuk kesimleri ile kaplı bir sabit disk ile bir disk varsa, Sihirli Partition Recovery almak için bir araçtır!


Dosyaları Kurtarma ve Bölümleri Onarma
Dosya ve klasörleri kurtar, kırık bölümleri onar ve tam otomatik modda bozuk ve eksik dosya sistemlerini yeniden oluştur. Hızlı ve kapsamlı analiz modlarına sahip Magic Partition Recovery, dosyalarınızı özenle kurtarır ve hala mevcut olan bilgilere dayanarak orijinal dosya sistemini yeniden oluşturur.

Özellikleri ve Faydaları
Sihirli Partition Kurtarma iki önemli sorunu çözer: kaybolan ve silinen dosyaları kurtarır ve hasar görmüş disk sistemi yapılarını yeniden kurar ve bozulmuş diskleri tam olarak tamir eder.

Dosya Kurtarma
- Silinen dosyaları sağlıklı, biçimlendirilmiş ve hasar görmüş bölümlerden siler;
- Her türlü depolama ortamından her türlü dosyayı kurtarır;
- Hızlı tarama modu silinen dosyaların listesini yalnızca saniyeler içinde görüntüler;
- Kapsamlı analiz modu dosyaları içeriğine göre bulur, tüm disk yüzeyini tarar.

Disk, Bölüm ve Dosya Sistemi Kurtarma
- Disk sistem yapılarındaki hataları düzeltir;
- Kapsamlı analiz sırasında toplanan bilgilere dayanarak kötü hasarlanmış, üzerine yazılmış ve eksik dosya sistemlerini yeniden oluşturur;
- Biçimlendirilmiş diskleri biçimlendirir;
- Kırılmış bölüm tablolarını ve MBR kayıtlarını kurtarır;
- Bozuk diskleri etkin bir şekilde düzeltir ve onları tekrar hizmete sokar.

Dosya ve Bölüm Kurtarma - Kolaylığıyla Kendiniz yapın
Magic Partition Recovery tarafından sunulan tüm gelişmiş özellikler ile hala kolay kullanılabilir. Sık karşılaşılan sorunları ve ciddi sorunları kendiniz çözebilmek için bilgisayar bilimleri veya bilgi kurtarma derecesine sahip olmanız gerekmez. Magic Partition Recovery, silinen dosyaları ve klasörleri bilgisayarınızdaki dosyalara göz attığınız şekilde görüntülemenize ve taramanıza olanak tanıyan Explorer benzeri kullanıcı arabirimi özelliklerine sahiptir. Kolay, tam yönlendirmeli adım adım sihirbazlar dizisi, diskinizi onarmanıza, bölümleri yeniden yapılandırmanıza ve dosya sistemlerini sabitlemenize yardımcı olur.

Arızalı ve Erişilemeyen Diskleri onarma
Bozuk ve erişilemeyen diskler, sistem yapılarını yeniden yapılandırarak başarılı bir şekilde onarılabilirler. Magic Partition Recovery, disk sistemi yapılarını kurtarmak ve orijinal dosyaları ve klasörleri geri yüklemek için akıllı, içerik farkında bir disk analizi yapabilir.

Disk Yapılarını
Yeniden Oluşturun Disk çok bozuksa, yeniden bölümlendirilmişse veya bozulmuşsa, Magic Partition Recovery eksik sistem yapılarını yeniden yaratarak diski tamamen kullanılabilir hale getirebilir. Magic Partition Recovery, bölüm tablolarını, MBR kayıtlarını ve FAT ve NTFS dosya sistemlerini yeniden oluşturabilir.

Dosya Sistemini Yeniden Oluşturma
Magic Partition Recovery tarafından sunulan en önemli özelliklerden biri, kötü bir şekilde hasar gören, üzerine yazılmış veya diskten eksik olan FAT ve NTFS dosya sistemlerini yeniden kurma becerisidir.

Dosya sistemi yeniden oluşturmak için Magic Partition Recovery, diskin kapsamlı bir analizini gerçekleştirir, tüm verileri okur ve içeriği analiz eder. Diske kalan dosya sistemi yoksa, hangi dosyaların keşfedildiğine bağlı olarak yeni bir dosya sistemi oluşturulacaktır.

Yeniden oluşturulmuş bir disk tamamen kullanılabilir ve diskinizde fiziksel olarak bulunan tüm dosyaları ve klasörleri içerecektir.

Hızlı ve kapsamlı analiz
Basit durumlarda hızlı bir tarama ile sık sık uzaklaşabilirsiniz. Hızlı tarama, birkaç saniye içinde son zamanlarda silinen dosyaları geri yüklemek için mükemmel bir şans sunan, birkaç saniye içinde kurtarılabilir dosyaların bir listesini döndürür.

Her Türlü Dosyayı Kurtar
Magic Partition Recovery, resimler, belgeler, metin dosyaları, müzik, video, veri tabanları, sıkıştırılmış arşivler, yürütülebilir dosyalar ve benzeri dosyaların her çeşidi ile çalışır.

İçerik Algılanan Veri Kurtarma
Kapsamlı tarama modunda Magic Partition Recovery, tüm sektörleri sabit disk sürücüsünden okur ve eşleşen bilgileri yerleşik bir veritabanına karşı okur. Bilinen bir türdeki bir dosya tanınırsa, Magic Partition Recovery başlığını analiz edebilir ve başlangıcını ve uzunluğunu keşfederek tam yerini düşürebilir. Aslında, dosyalar biçimlendirilmiş, yeniden bölümlendirilmiş, erişilemeyen ve hatta kısmen üzerine yazılmış disklerden kurtarmanıza izin veren hiçbir dosya sistemi ya da diğer disk sistemi yapısı yoksa bile bu dosyalar kurtarılabilir.

FAT ve NTFS Partition Recovery
NTFS akışları da dahil olmak üzere FAT ve NTFS sistemlerinin tüm sürümleriyle biçimlendirilmiş diskleri ve bölümleri kurtarabilirsiniz. Magic Partition Recovery, Vista, Windows 7 ve 2008 Server gibi Windows'un en yeni sürümleri tarafından oluşturulan gelişmiş disk ve sistem yapılarını tanır.

Her Türlü Depolama Ortamı
Magic Partition Recovery, manyetik ve katı hal sabit sürücüler, USB flash sürücüler, bellek kartları ve çıkarılabilir sürücüler gibi birçok depolama ortamı üzerinde test edildi. Her türlü depolama ortamıyla eşit derecede iyi çalışıyor olsa da, ürünün doğası değerli bilgilerle donatılmış daha büyük disklerde kullanımını önermektedir.


[ Sevgili Ziyaretci Linkleri Görebilmek İcin Buraya Tıklayarak Uye Olunuz ]