WindMed Registry Cleaner v.2.3.0 Full İndir


WinMend Registry Cleaner, geçersiz veya eskimiş bilgilerin kayıt defterini temizler ve sistem başlangıç ​​uygulamalarında StartUp'ı rahatça yönetmenize izin verir. Bir yedek kayıt defterini kabul eder ve kayıt defterini bir yedeklemeden geri yükler. Tarayıcıda, kayıt defteri sorunları belirli bir kategoride arama yapmanızı sağlayan bir dizi ayar vardır. Bir kayıt defteri iyileştirici var. Yanlış bir etiket arama fonksiyonu var. Program aynı zamanda zamanında çalışabilme özelliğine de sahiptir.WinMend Registry Cleaner güçlü ve güvenli bir kayıt defteri temizleme ve optimizasyon uygulamasıdır. Dört ana işlev modülü vardır: Registry Cleaner, Registry Optimizer, Kayıt Defteri Yedekleme ve Zamanlayıcı. Uygulama sistemi etkili ve kapsamlı bir şekilde analiz edebilir, hataları ve eski verileri doğru bir şekilde tespit edebilir, onları güvenle düzeltebilir veya silebilir, böylece bilgisayarınızdaki iş yükünü azaltabilir ve sisteminizin hızını ve performansını artırabilirsiniz. Ayrıca, CPU, bellek, diskler gibi çeşitli sistem ayarlarını analiz eder ve sistemin kurulum ve çalıştırma hızını daha da artırmak için kapsamlı ve otomatik sistem optimizasyon çözümleri sunar. Güvenli analiz, kapsamlı kayıt defteri tarama ve daha hızlı tarama motoru kayıt defteri temizleme ve optimizasyonu için güçlü araçlarımızdadır!

Özellikler

Güvenli Tarama
Yüksek kaliteli kayıt defteri tarama ve temizleme ürünleri geliştirme konusundaki kararlılığımızla ürünlerimiz akranlarından daha güvenlidir. Bugüne kadar herhangi bir kullanıcı tarafından kayıt tarama ve temizleme ürünlerimizle ilgili hiçbir şikayet bulunmamaktadır.
Kapsamlı Tarama
Düzinelerce tarama kategorisi ve 10.000'den fazla veri denetim noktası WinMend Registry Cleaner'ı en kapsamlı ve en kapsamlı kayıt defteri düzeltme ve temizleme uygulaması yapmıştır.
Hızlı tarama
Bu uygulama Windows 2000 / XP / Vista (32-bit ve 64-bit) için özel olarak optimize edilmiş ve tarama hızı önemli ölçüde geliştirilmiştir. Windows kayıt defterinin tam taramasını tamamlamak yalnızca birkaç dakika alır.
Düzenli Tarama
Bilgisayarınıza dosya ve uygulamalar eklerken veya yapılandırma değişiklikleri yaparken kayıt defteriniz büyür ve sisteminiz yavaşlar. Kayıt defterinizi düzenli aralıklarla temizlemek, sisteminizin sorunsuz çalışmasını sağlar. WinMend Registry Cleaners Zamanlayıcı temizlemeyi düzenli olarak kurmanıza yardımcı olur.


[ Sevgili Ziyaretci Linkleri Görebilmek İcin Buraya Tıklayarak Uye Olunuz ]