Ashampoo Music Studio 7 Full İndir
Programı yönetici olarak çalıştırıyoruz.


Programı çalıştırma tıkını kaldırıp sonlandırıyoruz.Programı açtıgımız zaman 10 günlük deneme sürümü ile karşımıza çıkar.
Crackı programın kurulu oldugu yere kopyala yapıştır yapıyoruz.
Ve programımızın son hali full olarak güle güle kullanın.


Ashampoo Music Studio - Profesyonel aracı ses dosyaları ile çalışmak. Bu program doğru doğrudan ihtiyacınız biçimine ses CD'lerinden müzik ses formatlarını dönüştürmek ve kaydetmek mümkün. Ayrıca ses dosyalarını düzenlemek ve CD'ler üzerinde en sevdiğiniz müzik kaydedebilirsiniz. Program hepsi var! çok fonksiyonlu bir müzik editörü ile bitirerek kullanışlı çalar arasında değişen. Ashampoo Music Studio ile rahat oluşturarak müzik koleksiyonunuzu sıralayabilirsiniz. Koleksiyon sen (tarihi, vb ekleyerek, sanatçı, tür) gerekli kriterlere sizi yenmek mümkün olacak. Rus arayüzünün varlığı programı daha kolay ve daha rahat hale getirir, ses dosyaları ile çalışmak için şimdi gerekli tüm fonksiyonlar tek bir programda mevcuttur. Bir diğer kullanışlı özellik, CD kapakları oluşturmak için çalışacaktır. Program otomatik Ses CD'si için güzel ve bilgilendirici kapak oluşturmak için, şarkı ve sanatçı adlarını almak olacaktır.

Ashampoo Music Studio - Bu işlevsellik ve prostatı birleştiren bir araçtır. Dönüştürme ve ses dosyalarını düzenlemek, ses CD'leri yakmak, müzik düzenlemek, Parça Mikser kullanarak yeni müzikleri oluşturup sadece sevdiğiniz şarkıları kullanışlı çalar dinlemek.


[ Sevgili Ziyaretci Linkleri Görebilmek İcin Buraya Tıklayarak Uye Olunuz ]